Jak zarabiać w Internecie wysyłająć proste i krótkie wiadomości e-mail...

Unikalna metoda pisania prostych wiadomości, która nie wymaga uczenia się Copywritingu i dzięki której w krótkim czasie zaczniesz zarabiać w Internecie.

Cześć! Nazywam się Paweł Grzech i Email Marketingiem zajmuję się od 2010 roku. Jestem praktykiem z krwi i kości. Korzystałem z POTĘGI E-mail Marketingu w wielu różnych branżach. Przechodziłem przez wszystkie problemy w biznesie online, przez które ty przechodzisz.

Tak jak TY czytałem, szukałem wiedzy, zagłębiałem się w coraz to bardziej skomplikowane książki i artykułu o pisaniu maili i Copywritingu. Uczyłem się od najlepszych ekspertów, którzy posiadali listy adresowe na setki tysięcy subskrybentów. Niestety w praktyce niewiele z tych porad działało.

W dodatku straciłem mnóstwo czasu na próby zrozumienia skomplikowanych pojęć i branżowego języka ekspertów. Doszedłem również do wniosku, że nie warto uczyć się od ekspertów, którzy posiadają OGROMNE listy adresowe (szczególnie z USA) – osoba z tak wielką listą praktycznie zawsze ma sprzedaż nawet, jeśli wysyła kiepskie wiadomości. To wszystko zajęło mi na prawdę sporo czasu.

Opracowałem Unikalną Metodę Pisania i Wysyłania Krótkich Wiadomości E-Mail dla normalnego człowieka, która naprawdę ma mu pomóc zarabiać pieniądze online. Bez zbędnych bzdur i gadania na wyrost. Bez fachowego, branżowego języka.

Proste słowa tworzą prostą metodę na zarabianie dobrych pieniędzy w Internecie. Mam szczerą nadzieję, że ta publikacja przypadnie Ci do gustu.

W głębi duszy wierzę, że dobra energia, którą wysyłam Ci w moich tekstach, wraca do mnie ze zdwojoną siłą.

pawelgrzechszkoleniamlm

1) Muszę Się Do Czegoś Przyznać…

.
Wysyłam miesięcznie wiadomości do kilku tysięcy czytelników. Moje listy kontaktów z dnia na dzień powiększają się o kilkanaście nowych osób, a odsetek rezygnacji z dalszej subskrypcji jest bardzo niewielki (poniżej jednego procenta).

To oczywiście nie wydarzyło się z dnia na dzień. Zainwestowałem bardzo dużo w przeróżne szkolenia i stopniowo zdobywałem coraz więcej doświadczenia. Przez ponad 2 lata tworzyłem podstawę mojego biznesu – dlatego dzisiaj już doskonale wiem jak to wszystko działa.

Wiem również, że własna lista adresowa może być na wagę złota – jest to najważniejsze i zarazem najtańsze narzędzie w świecie marketingu internetowego.

Niestety coraz większa liczba spamerów bardzo nadszarpnęła reputację Email Marketingu i dużo osób zaczęło negatywnie reagować na niektóre wiadomości email. Ale pomimo to moje maile są czytane i bardzo przyczyniają się do sukcesu moich produktów!

W takim razie, dlaczego Ty nie miałbyś
zrobić dokładnie tego samego? 

2) Newsletter To Idealne Narzędzie, Aby Regularnie Utrzymywać Kontakt z Klientem…

.
… I dodatkowo buduje Ci Markę
 Eksperta.

Twoi subskrybenci od razu przypomną sobie Twoje imię i nazwisko, gdy tylko zaczną potrzebować produktów, które Ty masz w swojej ofercie. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że będą polecać Cię innym.

Kiedyś jeden z moich czytelników zadał mi następujące pytanie:

„A co ja właściwie mogę publikować w moim Newsletterze? Sprzedaję wędki!”

Moja odpowiedź: bardzo dużo. Pisz o najlepszych miejscach do łowienia ryb, o najlepszych wędkach i najlepszej przynęcie. Pisz o najlepszych trikach i wskazówkach, opisuj swoje sukcesy oraz porażki…

Czy zaledwie kilka minut temu nie opowiadałeś klientowi o swojej nowej wędce? Przecież stałem tuż obok, jak przekonywałeś go, że jest to najlepsza wędka na rynku. Dokładnie to samo możesz opowiedzieć czytelnikom Twojego Newslettera.

Ta nowa wędka przecież interesowała Twojego klienta, prawda? I od razu ją kupił! Być może również i Twoi czytelnicy będą zainteresowani dokładnie taką wędką.

Za pomocą Newslettera możesz codziennie wysyłać cenne informacje do setek tysięcy osób tylko za jednym naciśnięciem guzika – dostrzegasz już tą moc…?!

3) Zatem, Jak Uruchomić Własny Newsletter?

.
To jest łatwiejsze niż myślisz – po prostu zacznij pisać! 
Zastanów się co najbardziej interesuje Twoich czytelników, na jaki temat otrzymujesz najwięcej zapytań – i następnie zapisz swoje najlepsze triki i wskazówki.

EmailMaster

Bardzo trudno pozbyć się złych nawyków, dlatego pisz tak, jakbyś publikował dla Onetu albo dla WP. Nigdy nie zadowalaj się byle czym – celuj w najlepsze. A jeśli Twój talent nie wystarcza, to znajdź kogoś do pomocy.

Dla tych z nas, którzy nie urodzili się z darem do pisania, jest tylko jedna rada – Trening czyni mistrza!

Na początku stwórz projekt swojego Newslettera, czytaj go i poprawiaj, czytaj i poprawiaj, czytaj, poprawiaj itd., itd. Tak długo aż będziesz mieć 100% pewność, że wszystko jest ok. Następnie wydrukuj go, zaparz sobie kubek świeżej kawy, usiądź wygodnie w fotelu i czytaj na głos.

Problemem większości osób jest fakt, że zakochują się w tym co stworzyli. Jednak czytanie na głos jest zdecydowanie czymś więcej niż tylko zwykłym czytaniem – występuje tutaj ogromna różnica.

Każdy błąd zostanie wyśledzony i zgładzony w bezlitosny sposób. To jest zdecydowanie najlepsza droga, aby przedstawić się Twoim przyszłym klientom i zbudować z nimi pozytywne relacje.
.

Za chwilę odkryjesz sekretne triki i techniki
Prostego, ale SKUTECZNEGO E-mail Marketingu!

.
Dowiesz się:

 • Jak zarabiać na liście kontaktów
 • Dlaczego Email stał się najpotężniejszym narzędziem marketingowym
 • Poznasz największe Sekrety budowania listy kontaktów
 • Poznasz jeden z głównych powodów… dlaczego tak dużo osób ponosi porażkę
  w e-Biznesie
 • Nauczysz się podstaw skutecznych kampanii follow up
 • Nauczysz się właściwej komunikacji z czytelnikami, czyli jak rozmawiać
  z własną listą kontaktów
 • Pokażę Ci jak określić właściwą grupę docelową
 • Dowiesz się co to jest „landing page” i jak powinien wyglądać
 • Pokażę Ci jak sprawić, aby ludzie otwierali i czytali Twoje maile
 • Dowiesz się jak poprawić skuteczność Kampanii e-Mailowych
 • Zobaczysz jak z czytelnika zrobić subskrybenta
 • Poznasz największy błąd marketingowy wszech czasów!
 • Zobaczysz jak napisać maila, który sprzedaje
 • Dowiesz się jak ważne jest pole „Od”
 • Pokażę Ci jak zarabiać za pomocą sygnatury
 • Nauczysz się dobrze używać swojego programu do Email Marketingu
 • Pokażę Ci jak zbierać prawidłowe adresy email?
 • Dowiesz się w jakim formacie publikować Newsletter
 • Zobaczysz jak zaprojektować skuteczny Newsletter w formacie HTML
 • Pokażę Ci jak radzić sobie z agresywnym subskrybentem? I jak zachować
  się gdy ktoś Cię obraził?

Oraz wiele, wiele więcej!

4) Niezawodne Techniki Skutecznego Email Marketingu…

.
Jeśli stworzyłeś już pierwszy odcinek swojego Newslettera, to największą przeszkodę masz już za sobą. Wszystko, czego Ci jeszcze brakuje to tylko technologia!

Dlatego…

Dodaj mocy do swoich kampanii eMailowych i przenieś swój biznes na autoresponder  (Twój prywatny autopilot) i zarabiaj nawet podczas snu!

Jak już mówiłem:

Wysyłam miesięcznie wiadomości do kilkunastu tysięcy osób. Ale to oczywiście nie wydarzyło się z dnia na dzień. Zainwestowałem bardzo dużo w przeróżne szkolenia i stopniowo zdobywałem coraz więcej doświadczenia…

…Przez ponad 2 lata tworzyłem podstawę mojego biznesu, dlatego dzisiaj już doskonale wiem jak to wszystko działa.

Ty też możesz skorzystać z Potęgi Email Marketingu. Wykorzystaj swój Autoresponder (pokażę Ci jak to zrobić) w odpowiedni sposób.

Unikaj podstawowych błędów. Poznaj najlepsze techniki Email Marketingu i budowania listy kontaktów – od sprzedaży po przez budowę pozytywnych relacji z Twoimi klientami i współpracownikami. 

Zbieraj adresy email swojej grupy docelowej. Stwórz najwartościowszy Newsletter na świecie, buduj listę i zachwycaj setki tysięcy czytelników… a Twój biznes dosłownie eksploduje! 

5) Czy Będę z Tego Raportu Zadowolony? Jaką Mam Gwarancję…

.
Daję ci 30 dniową gwarancję satysfakcji
. A to oznacza, że jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że ten poradnik nie jest dla Ciebie i do niczego Ci się nie przyda, wystarczy tylko jeden mail aby została zwrócona cała Twoja wpłata.

Bardzo liczę na Twoją uczciwość w tej kwestii i, że nie wykorzystasz gwarancji satysfakcji do niecnych celów.

6) Ok, Przejdźmy Do Konkretów.
Ile to Kosztuje…?
.

Jeśli miałbym patrzeć przez pryzmat gotówki jaką możesz zarobić dzięki Atrakcyjnemu Email Marketingowi, to cena na poziomie 197 zł byłaby zdecydowanie za niska.

Chcę jednak, aby każdy miał szanse na sukces w e-Biznesie i dlatego cała ta wiedza jest dostępna za jedyne 37 złotych.

Na niniejszej stronie prowadzona jest promocja mająca na celu zbadanie ceny optymalnej.

Dlatego jeśli skorzystasz z niniejszej propozycji dzisiaj, to dodatkowo otrzymasz liczne bonusy, a cena, która będzie obowiązywać to tylko 37 zł.

Jestem przekonany, że ta wiedza może całkowicie odmienić Twój biznes – tak samo jak miało to miejsce w moim przypadku. Możesz osiągnąć dużo więcej, musisz po prostu tylko tego chcieć i działać!

Idź tą drogą, a na pewno osiągniesz sukces!

EmailMaster

Cena promocyjna:

37 PLN

99 Jedynie 37 PLN

UWAGA – produkt stworzony w 100% przez człowieka
(bez użycia sztucznej inteligencji)

 

Możesz stworzyć pasywny dochód o jakim Ci się nawet nie śniło! Zacznij wyróżniać się na tle swojej konkurencji! Zbuduj własną listę kontaktów. Bądź szybki i skuteczny!

7) Jak Zbudować Dochodowy
Biznes Online?

.
Marketing Internetowy to ciężki kawałek chleba
– ponad 90% osób ponosi porażkę… 

.
… Jednak Ty możesz należeć do zwycięzców!
 Jeśli oczywiście będziesz regularnie kontaktować się ze swoją grupą docelową.

Dasz się poznać, polubić i zaczniesz wysyłać do swoich czytelników darmowe wskazówki, instrukcje obsługi, filmy szkoleniowe itd. W taki sposób będziesz budować pozytywne i trwałe relacje z osobami, które znajdują się na Twojej liście kontaktów.

Właśnie tak zaczniesz zdobywać swoich pierwszych klientów, a Twoje zarobki będą stopniowo rosnąć! 

Jesteś gotowy, aby regularnie kontaktować się z każdym czytelnikiem Twojej strony? W odpowiednim miejscu i o właściwym czasie! Regularnie! Uwodzicielsko!

Jeśli tak, to kliknij w link poniżej i kup swój własny egzemplarz:

99 Jedynie 37 PLN

Jeszcze nie przekonany?

.
Ja powiedziałem już wszystko co było do powiedzenia. Reszta zależy od Ciebie. Mogłeś sobie pomyśleć: „To tylko znowu jedna z tych pustych obietnic…”  Jednak gwarantuję Ci, że tym razem jest inaczej.

Pamiętaj, że każda akcja niesie za sobą reakcję. Jak zatem chcesz odnieść sukces w marketingu internetowym i cokolwiek zmienić, jeśli nie podejmujesz żadnej akcji i nie dajesz sobie nawet szansy?

Nie masz nic do stracenia dzięki 100% gwarancji satysfakcji. Mam tylko nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tej wyjątkowej okazji i postąpisz właściwie.

Podejmij proszę decyzję…

… wrzuć swój biznes na autopilota, a GWARANTUJĘ, że będziesz zachwycony nowymi możliwościami.

Cena promocyjna:

37 PLN

(Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona.) 


99
Jedynie 37 PLN

***NIE PONOSISZ ŻADNEGO RYZYKA***

Daję ci 30 dniową gwarancję satysfakcji. A to oznacza, że jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że ten poradnik nie jest dla Ciebie i do niczego Ci się nie przyda, wystarczy tylko jeden mail aby została zwrócona cała Twoja wpłata.

Bardzo liczę na Twoją uczciwość w tej kwestii i, że nie wykorzystasz gwarancji satysfakcji do niecnych celów.

Scroll to Top